Apie mus

Nuo 2010 metų logistikos ir transporto sektoriuje dirbanti šeimos įmonė „Vilmaris“ vadovaujasi devizu, jog visi kroviniai bus pristatyti laiku.

Apie mus

Esame sparčiai auganti įmonė nuolat plečia savo veiklą

Įmonė teikia tokias paslaugas, kaip pilnų krovinių pervežimas, dalinių krovinių pervežimas Europos šalyse ir Lietuvoje, taip pat - krovinių perkrovimas ir sandėliavimas. UAB „Vilmaris“ yra šeimos įmonė, todėl kiekvienas klientas čia ypatingai vertinamas, o į jo norus žvelgiama per asmeninę prizmę.

Važiuojame

Po Europos šalis: DE, NL, BE, FR, DK, PL. Taip pat pervežame Lietuvoje.

Esame patikimi

Užtikriname, kad krovinys bus nuvežtas į vietą saugus ir nepažeistas.

Esame profesionalūs

Esame laimėję 2 metus iš eilės „Gazelė“ apdovanojimus.

Turime patirties

Dirbame nuo 2010 metų, suteiksime Jums profesionalų, malonų aptarnavimą ir atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Transporto ir logistikos įmonė taupo brangų klientų laiką, tad siūlo pasinaudoti sukurta naujove: siuntinio gabenimo kainos skaičiuoklė klientams leis greitai sužinoti, kokia yra krovinio pervežimo paslaugos kaina.

Į skaičiuoklę įvedus prašomus duomenis, iš karto apskaičiuojama, kiek kainuos paslauga. Jeigu krovinio pervežimas reikalauja išskirtinių sąlygų, pavyzdžiui, ADR pažymėjimo, „Vilmaris“ transporto vadybininkai suderins visas krovinio pervežimui reikalingas detales.

Nuosavas modernus vilkikų autoparkas leidžia užtikrinti, kad krovinių pervežimas bus sklandus ir be vėlavimų. Vienos šeimos rankose išlaikomi visi procesai, o transporto priežiūros darbai visuomet atliekami laiku, tad išvengiama gedimų. UAB „Vilmaris“ specialistai garantuoja, kad ėmęsi užsakymo padarys viską, kad klientas būtų patenkintas gauta paslauga.

pexels-screenynewimage-ee0156a46e394469f84ad140f7901a9b.jpg
Kontaktai
Susisiekite su mumis
no-image-9067fa610acbc15cb2e8bd43af7cfa62.png

Žydrūnas Vilčinskas

Direktorius
+370 607 73759
Zydrunas@vilmaris.lt
Susisiekite su mumis
Turite klausimų? Parašykite
Pateikdami šią formą, Jūs sutinkate su "Vilmaris" privatumo politika *